Ποιότητα Ψηφιακό υπερηχητικό καθαριστικό 2000ml όγκος 100W θέρμανση 60W υπερηχητική ισχύς AC100-120V/AC220-240V παροχή Εργοστάσιο
<
>
Σύνοψη του προϊόντος
Προσαρμοσμένα χαρακτηριστικά προϊόντος
Μέθοδος καθαρισμού:
Υπερήχθη
Δύναμη θέρμανσης:
100W
Υπερηχητική ισχύς:
60W
Θέρμανση:
20-80°C
Όγκος:
2000ml
Εφαρμογή:
Κοσμήματα, γυαλιά, ρολόγια, οδοντοστοιχίες, κλπ.
Ηλεκτρική τροφοδοσία:
Διάταξη 1
Μέγεθος εσωτερικού δοχείου:
15*14*10cm
Επισημαίνω:
Ψηφιακό υπερήχων καθαριστικό AC220-240V
Basic Properties
Place of Origin:
CHINA
Μάρκα:
acmesonic
Model Number:
2L
Περιγραφή του προϊόντος
Περιγραφή του προϊόντος:
Τεχνικές παραμέτρους:
Τεχνική παράμετρος Περιγραφή
Ονομασία του προϊόντος Ψηφιακό υπερηχητικό καθαριστικό
Δύναμη 60W
Προσαρμόσιμος χρονόμετρος 0~30 λεπτά
Εφαρμογή Κοσμήματα, γυαλιά, ρολόγια, οδοντοστοιχίες, κλπ.
Υλικό δεξαμενής Ατσάλι από ανοξείδωτο SUS304
Δύναμη θέρμανσης 100W
Θέρμανση 20-80°C
Μέθοδος καθαρισμού Υπερήχθη
Μέγεθος συσκευασίας 223*207*260mm
Όγκος 2000 ml
Εφαρμογές:
Το ψηφιακό υπερηχητικό καθαριστήρα 2L είναι κατασκευασμένο με υλικό SUS 304, εξασφαλίζοντας αντοχή και μακροχρόνια χρήση.που είναι αποτελεσματικά ανθεκτικό στη σκουριά και τη διάβρωσηΤο καθαριστήριο αυτό μπορεί επίσης να θερμαίνεται έως και 100W, γεγονός που επιτρέπει αποτελεσματικό καθαρισμό της βρωμιάς και της βρωμιάς.
Ο ψηφιακός υπερηχητικός καθαριστής 2L είναι ένας υπερηχητικός καθαριστής 60W που καθαρίζει αποτελεσματικά αντικείμενα χρησιμοποιώντας ηχητικά κύματα.καθαρισμός των οδοντοστοιχείων πριν από τη χρήσηΤο προϊόν αυτό είναι επίσης ιδανικό για οικιακή χρήση, όπως το καθαρισμό γυαλιών, ρολογιών και άλλων μικρών οικιακών αντικειμένων.